Gizlilik Politikamız

www.hgssorgula.net olarak kullanıcılarımızı gizliliğine ve güvenliğine büyük önem vermekteyiz.  Sitemizde içerisinde sorgulama yapan,içeriklerden bilgi alan ve bilgi paylaşımında bulunan kullanıcılarımızım sitemizde güvenilir bir şekilde bulunması için her türlü önlem alınmıştır. Ayrıca özel Virüs koruma sistemi kurularak iç ve dış tehlikelere karşı savunma oluşturulmuştur. 

Sitemizde Log(Kayıt) Bulunmaz

HGS sorgulama sitemizde hiçbir şekilde kullanıcıların log kayıtları tutulmaz. Sitemizde hgs ile ilgili yapılan sorgulama hizmetlerinde araç plakasından başka hiçbir bilgi istenmemektedir. Sitemizde hiç bir alanda kişisel bilgilerin kullanımı söz konusu değildir. HGS bakiye, borç ceza öğrenme ekranlarında log yani kayıt tutulmaz. Hgssorgula sitemizde güvenilir bir şekilde gezebilir sorgulama yapabilir ve sorularınızı gönderebilirsiniz.

(Kaçak geçiş sorgulama modüllerine kişisel bilgilerinizi yazmanına gerek yoktur.)

Reklamlarımız

Sitemiz içerik sayfalarında ve anasayfasında resmi google Adsense reklamları aktif olarak kullanılmaktadır. Normal şartlar altında sitemizin genel yapısına uygun reklamlar sitemizde görülmektedir. Fakat bilgisayarın ve ağınızın bulunduğu İP numaralarından yapılan internet gezintilerinde yapılan aramalara yönelik cokies kaydı devreye girmekte ve bsitemizle ilgili olmayan farklı reklamlar görülebilmektedir. Sitemizdeki reklamların hgssorgula ile hiçbir bağlantısı yoktur.

Sitemizdeki Resmi Bağlantılar

Hgssorgulanet web sitemiz araç sahiplerinin sağlıklı  bilgi elde edebilmesi adına bazı hizmetler için güvenilir kaynaklara yönlendirme yapabilmektedir. Yapılan yönlendirmelere alana yönelik hizmet alınmasına yöneliktir. Fakat yine de sitemizden başka bir siteye geçiş yapmak istemiyorsanız tarayıcınızı kapatarak buna engel olabilirsiniz.

İçeriklerimizin Kullanımı

www.hgssorgula.net sitemizde içerikler yayımlanmadan önce İstanbul 6. Noter tarafından onaylanır ve sonrasında editörlerimizce yayına alınır. Sitemizde bulunan sorgulama sayfaları ve Hızlı Geçiş Sistemine yönelik içeriklerin hiç bir kamu kurum ve kuruluşuyla ilgisi bulunmamaktadır. Yapılan sorgulama hizmetleri paylaşılan içerikler sadece kullanıcıların bilgi almasına yöneliktir. hgssorgula.net içerisindeki her türlü konunun, sorgulama sayfasının izinsiz olarak ya da kaynak gösterilmeden yayımlanması durumunda hukuk birimimiz hemen hgssorgula.net adına yasal takip başlatacaktır.

İliteşim Bilgilerimiz

www.hgssorgula.net sitemize yönelik her türlü soru, görüş, reklam verme ve düşüncelerinizi bize facebook iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda hgssorgulanet@gmail.com adresinden iletişim kurabilirsiniz. Sitemize yapacağınız bilgi taleplerine kısa süre içerisinde dçnüş sağlanacaktır.

Diğer Yazılar