Hafta Sonu HGS Nereden Alınır

Zamanlı zamansız ihtiyaç duyduğumuz hgs etiketlerinin hafta sonu nereden alınabileceği ile ilgili detaylı bilgiler vereceğiz. Yazımızın içerisinde Hafta sonu HGS nerelerden temin edilebilir, otobanda hgs nereden temin edilir, HGS dolum noktaları nerelerdir, Shell ve Opet HGS noktaları listesini nereden alabiliriz. Özellikle Hafta sonu köprü ve otoyollardan geçiş aşamalarında araç sahipleri tarafından en çok sorulan sorulardan bazıları bunlardır. HGS dolum noktaları ve Hafta sonu hgs kartına para yükleme ile ilgili detayların her birine ayrıntılı olarak cevap vereceğiz. Özellikle otoyollarda seyahat halinde iken karşımıza çok fazla gişe çıkmaktadır. Bilindiği gibi bu gişelerden geçişler ücretli yapılmaktadır.

Eğerki yola çıktınız ve bakiyeniz yetersiz ise yol üzerinde HGS yüklemesi yapılan noktaları bilmeniz gerekiyor. Son yıllarda özellikle otomatik bakiye yükleme ve yükleme noktalarının çoğalması ile bu sorun bertaraf edilmiş olsa bile yine bir sorun olarak araç kullanıcılarının karşısına çıkabilmektedir. Hele bir de Hafta sonu işin içine girince Kartlara para yüklemesi ve bakiye eklemesi yapmak daha zor olabilmektedir.

Hafta sonu HGS kart bakiye yükleme noktalarına yönelik bilgiler

---- Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki otoban üzerinde çok sayıda Anlaşmalı Shell ve Opet Akaryakıt İstasyonları HGS Kart satışı ve dolumu yapılabilmektedir. 

---- Aynı şekilde etiketiniz yok ise Anlaşmalı Shell ve Opet istasyonlarından HGS etiketinizi 10 TL karşılığında temin edebilirsiniz. 

---- Anlaşmalı istasyonlarda aldığınız etikete dolum, para yükleme işlemini de yapabilirsiniz. 

Anlaşmalı Benzin İstasyonlarından HGS etiketi alabilmek için gerekli belgeler Nelerdir?

---- HGS etiketi alacağınız aracın ruhsatı ya da ruhsat fotokopisi

---- HGS etiketi alacak kişinin kimliği

HGS etiketinin nasıl yatırıldığı ile ilgili bilgileri anasayfadaki konumundan takip edebilirsiniz. HGS etiketinin doğru olarak yapıştırılması büyük önem taşır. 


ZİYARETÇİ YORUMLARI Yorum Yap
Henüz yorum yapılmamıştır!

Diğer Yazılar