Hakkımızda

Hgssorgula.net sitemiz Hızlı Geçiş Sistemi ile ilgili nitelikli bilgilerin sunulduğu ve herhangi bir kişisel bilgiye gereksinim duymadan sadece araç plakası ile kaçak geçiş ihlalinin yapıldığı sorgulama hizmeti hakkında bilgiler vermektedir. Resmi siteler ile herhangi bir bağlantımız kesinlikle bulunmamaktadır. Tamamen araç kullanıcılarınınn HGS ile ilgili bilgiler alması ve sisteme yönelik sorunlarının çözülmesi görevini üstlenmektedir. 

HGS Kaçak Geçiş ve İhlal Sisteme Hemen Yansımaz !

HGS'de araç sahiplerinin kaçak geçişleri ceza olarak sisteme yansıtılmaktadır. Ancak HGS kaçak geçişine bağlı olarak verilen cezalar sisteme hemen yansıtılmamaktadır. Bu sebeple anasayfamızdaki hgs kaçak geçiş sorgulama ekranından yaptığınız plaka sorgulamasında cezanın sisteme yansımaması durumunda  cezazın kesinlikle olmadığı anlamı çıkmamalı. HGS kaçak geçiş ihlali cezaları 20 gün ile 1 ay arasında sisteme yansıtılmaktadır. Tam olarak cezanızın olup olmadığını tespit etmek için 444 17 88 numaralı hgs müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. 

Sitemizdeki Formlar Nasıl Çalışmaktadır?

Sitemizde bulunan formların biri kaçak geçiş sorgulama diğerleri ise resmi sitelere yönlendirme yolu ile bakiye yükleme ve hgs müşteri hizmetlerine yönlendirilmektedir. Kaçak geçiş sorgulama ekranından Araç plakası, Bağlı bulunduğunuz ile ve yıl dönemi seçilerek hgs kaçak geçişin olup olmadığı tespit edilmektedir. Sistem küçük harflere ve sembollere duyrlı olduğu için doğru bilgileri girmeniz gerekmektedir. 

Hgssorgula.net Sitemizin Resmi Kurumlarla Bağlantısı Yoktur!!!

Kullanıcı odaklı ve bilgi verme amaçlı kurulan hgssorgula.net kesinlikle hiç bir konuda kâr amacı olmadan hizmetlerini etkin bir şekilde sürdürmektedir. Tüm amacı araç sahiplerinin bilgi almasını sağlamaya yöneliktir. Uzmanlar tarafından geliştirilen sistem bilgi sorgulama imkanı sunarak bilgi paylaşımına olanak vermektedir. Aynı zamanda blog kısımlarında ise kullanıcıların Hızlı Geçiş Sistemi ile ilgili bilgi almaları amaçlanmaktadır. Yani sonuç olarak herhangi bir kurum ile organik bir bağı bulunmamaktadır. hgssorgula.net sitesi olarak bunu temin ederiz. 

HGS Müşteri Hizmetleri Uzmanı Canlı Destek Al!!!

Sitemizde haftanın 7 günü ve 24 saat aktif olarak bulunan HGS uzmanlarına müşteri hizmetleri ile ilgili aklınızda bulunan tüm soruları sorabilir ve canlı destek alabilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından bulunan canlı destek hattına eklenen sorular çok kısa süre içerisinde cevaplanmaktadır. Alanında uzman olan Hızlı Geçiş Sistemi uzmanları size profesyonel destek vermek için çalışmaktadır. Siz de aracınız ile ilgili hgs borç, bakiye, ceza veya diğer alanlardaki sorularınıza sistem üzerinden cevap bulabilirsiniz. 

 

Diğer Yazılar