HGS Etiketi Nereye Nasıl Yapıştırılır

 

HGS etiketi nereye nasıl yapıştırılır, Hızlı geçiş sistemi gişeleri  için araca entegre edilen etiket kullanım şekli ve  HGS etiketinin montajı ile ilgili bilmek istediğiniz tüm detaylar... HGS etiketlerinizi düzgün bir şekilde aracınızın ön camına yapıştırmak için birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Bu işlemden sonra aracınız HGS gişelerinden beklemeden geçiş için kullanıma hazır hale gelecektir. HGS kartları ile seyahatlarınızı çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz. 

Önemli Not: Bazı araçların önce camları metalik film tabaka kaplı olduğundan HGS etiketinizin veya diğer geçiş cihazlarının performansını düşürebilmektedir.

Bazı araç markaları için HGS etiketlerini doğru bir şekilde yapıştırma talimatı bulunmaktadır. Özellikle üst segment araçlarda nasıl yapıştırılacağı ile ilgili görsel anlatımlardan yararlanmanız gerekmektedir. 

Cama Yapıştırmak İstemiyorsanız HGS Etiket Aparatı Kullanabilirsiniz!

Aracın camına iç taraftan etiket yapıştırmak istemiyorsanız HGS etiket aparatları alarak etketi aparata, aparatı da bantlı tarafından camın iç kısmına yapıştırabilirsiniz. Aparat etiketinize hiç bir şekilde zarar vermez, normalde etiketin takıldığı yere düzgün bir şekilde takıldığı zaman elektronik sistem okumasında da sorun olmamaktadır.

HGS Etiketinin Araca Takılması Görseli

HGS Etiketini Düzgün Entegre Etmezsek Ne Olur?

HGS etiketlerinin talimatlara uygun olmayan şekilde takılması durumunda ne yazık ki elektronik sistem etiketi algılamaz ve bu sebeple kaçak geçiş uyarısı verebilir. Son zamanlarda etiketin düzgün takılmamasından kaynaklı çok sayıda ihlalli geçişlerin olduğu görülmektedir. 


ZİYARETÇİ YORUMLARI Yorum Yap
Henüz yorum yapılmamıştır!

Diğer Yazılar