Ücretsiz HGS Veren Bankalar Hangileridir?

Ücretsiz HGS hizmeti veren bankalar hangileridir? Yazımızda Hızlı Geçiş Sistemi etiketini para vermeden alacağınız bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Bu sebeple HGS kartlarını temin ettiğimiz satış noktaları yani bankalar bir birinden güzel kampanyalar ile müşterilerine kolaylık sağlamaya devam ediyor.

Günümüzde HGS etiketi bankalar ve PTT şubeleri aracılığı ile verilmektedir. Banka kredi kartı kullanıcıları müşteri hizmetlerinden HGS kartını talep etmekte ve banka Ulaştırma Bakanlığı alt yapısını kullanarak müşterilerine HGS etiketini vererek, aktif hale getirmektedir. Ücretsiz HGS kartı veren bankalar müşterilerinin kartına bakiye tanımlaması yaparak herhangi bir ücret talep etmeden hizmet sunmaktadır. 

Ücretsiz HGS Etiketi Nasıl Alınır?

Müşterisi olduğunuz bankanın herhangi bir şubesine giderek HGS etiketinizi araç ruhsatı ve kimlik başvurusu yaparak alabilirsiniz. Yine kullanmış olduğunuz kredi kartına yapılan tanımlama ile otomatik bakiye yükleme ve otomatik hesap tanımlaması yaparak gönül rahatlığı ile HGS kartlarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. 2017 Mayıs İtibarı ile ücretsiz HGS etiketi veren bankalar hangileridir?

---- Garanti Bankası Ücretsiz HGS Etiketi Veriyor

Garanti Bankası müşterilerine HGS etiketini çok uygun şartlarda veriyor. HGS etiketini alabilmek için ister banka şubelerine gidin isterseniz de internet bankacılığı şubesinden etiket başvurunuzu yapın. Online başvuurlarda HGS etikleti adresinize kurye aracılığıyla gönderilecektir. HGS etiketini ile ilgili sorularınızı  444 0 333 Alo Garanti müşteri hizmetleri hattından uzmanlara sorabilirsiniz. 

---- İşbankası Hesabı Olana Etiket Ücretsiz

Anlaşmalı bankalar arasında bulunan iş bankasından HGS etiketini ücretsiz olarak alabilmeniz için bankada hesabınız ya da işbankası kredi kartınızın olması gerekmektedir. Aynı zamanda otomatik ödeme talimatı vererek HGS ceza yeme riskini de azaltabilirsiniz. 

 

 

                         

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI Yorum Yap
Henüz yorum yapılmamıştır!

Diğer Yazılar